VENTİUP'IN BÜYÜLÜ DÜNYASINA HOŞGELDİNİZ…

 

2014 yılında Bircan Sivrikaya tarafından kurulan Ventiup kaliteli ve zengin ürün yelpazesi ile kısa zamanda lüks kadın giyim sektörünün önemli markaları arasında yerini aldı.

 

Amerika’da aldığı moda tasarım eğitiminin ardından başta Avrupa ve Ortadoğu olmak üzere birçok ülkede tekstil sektörünü deneyimlemiş SİVRİKAYA’nın ilk koleksiyonu satış rekorları kırarak, ünlü isimler ve medyanın büyük ilgisini çekmiştir.

 

Kısa sürede Türkiye ve Yurtdışında başta moda tutkunları olmak üzere ünlü isimler tarafından büyük ilgi gören marka; Şubat 2015 yılında İstinye’de atölyesini ve  gelen talepleri karşılamak amacıyla Levent Loft Residence’da  ilk VENTİUP showroomunu açmıştır.

 

Türkiye ve dünya genelinde yayılan satış noktalarıyla, sürdürülebilir gelişimin örneği olan VENTIUP; ürün, hizmet ve kalite zincirinde ilkelerinden ödün vermeden yerli üretime devam etmektedir. Dubai, Kuveyt, Katar başta olmak üzere 20’den fazla ülkede ihracat faaliyetlerini sürdüren ve seçkin markaların yer aldığı mağazalarda toptan ürün hizmeti vermekte olan marka 2017 yılının Aralık ayında Azerbaycan Kardeşlik Ödüllerinde ‘ YILIN EN İYİ KADIN  GİYİM MARKASI ‘ ödülüne layık görülmüştür. 

 

Bugün VENTIUP Markası İstanbul’un moda merkezi olan Nişantaşı bölgesindeki merkez mağazasında, Bozüyük’te bulunan fabrika binası ve yurtiçi yurtdışındaki parekende mağazaları ile onlineda da modanın nabzını tutmaya devam etmektedir. Önümüzdeki günlerde ise hem perakende ağını hem de ihracat potansiyelini arttırmayı hedeflemektedir.